Warning: This product contains nicotine. Nicotine is an addictive chemical.
Каде се наоѓаме
202 Северна Калифорнија Ave, Град индустрија Калифорнија
1-626-8550800
Јавете ни се сега

за нас

 FEELLiFE has focused on the research and development and production of e-liquid, rapidly developed into the top global e-liquid OEM manufacturer, providing high-quality e-liquid products for many well-known e-liquid brands all over the world.

Со современиот меѓународен стандард фабриката, фармацевтски одделение прашина работилница и склопување, FEELLiFE бидете сигурни дека секој шише на е-течноста да се задоволат барањата на висок квалитет.

FEELLiFE поставување на фабриката САД врз основа на целите на нудејќи краток увод време, време на испорака и пониски товар на клиенти. стандардите за производство и ревизија на САД, исто така, им даде на корисниците поголема сигурност и доверба.

Повеќе детали

нашите предности

 • искуство R & D
 • TPD почитувани
 • ФДУ во согласност
 • Факултативна вкусови
 • меѓународни патенти
 • капацитет на производство

видео шоу

  Дали сте подготвени да нарачате оваа

  нуди одлични, сеопфатни услуги на клиентите на секој чекор од патот. Пред да нарачате.
  купување сега

  нови вкусови

  тОПЛА ПРОДАЖБА

  преглед

  среќна клиенти

  Направени од страна на повеќе од 4.000 клиенти ни веруваат со нивните vaping љубов.
  Придружете ни се сега
  • Години R & D искуство

   8+

   Години R & D искуство

  • шишиња / ден

   100000+

   шишиња / ден

  • Вкусови за опции

   2000+

   Вкусови за опции

  • клиенти земји

   36+

   клиенти земји

  Неодамнешни совети и вести

  види повеќе место +
  Сподели пост ( 12) Омилени ( 12) Коментари ( 12)

  The ReNico artificial synthesis technolo

  Aug-08-2023 by gd-admin

  The IECIE Vape Show Jakarta, a highly anticipated international exhibition, successfully conclude...
  Сподели пост ( 12) Омилени ( 12) Коментари ( 12)

  Nicotine: Unlocking the Secret to Longev

  Jul-18-2023 by gd-admin

  With advancing scientific and technological developments, people increasingly believe in the poss...

  Are you 21 or older?

  This website requires you to be 21 years of age or older. Please verify your age to view the content, or click Exit to leave.